Кутии
Геймърска механична Клавиатура ASUS ROG Strix Scope II X - 90MP03XF-BKUA20
142.00 €
/ 277.73 лв.
Спечели 142 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 57325
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Интерфейс | USB |
| LED подсветка | Да |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Да |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | PBT |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Включен пад | Не |
| Други | ASUS Aura Sync синхронизация Per-Key RGB LEDs Lighting USB Report rate: 1000 Hz Armoury Crate Software |
| Цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 200 cm |
| Размер по стандарт | Пълноразмерна |
| Вид суичове | Rog NX |
| Размери | 436x129x37 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
