Кутии
Геймърска механична клавиатура ATK RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black
148.00 €
/ 289.46 лв.
Спечели 148 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 54880
| Производител | ATK |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Интерфейс | USB |
| LED подсветка | Да |
| Мултимедийни функции | Да |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | PBT |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 8000 Hz |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 200 cm |
| Размер по стандарт | 65% |
| Вид суичове | Gateron Jade Pro |
| Суичове | Magnetic HE |
| Размери | 318x112x26mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
