Кутии
Геймърскa механична клавиатура Ducky One 3 Yellow Full-Size Cherry MX Clear
146.00 €
/ 285.55 лв.
Спечели 146 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 30456
Купи на изплащане
| Производител | Ducky |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Интерфейс | USB |
| LED подсветка | ARGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Не |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | PBT |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Включен пад | Не |
| Други | Пълен размер |
| Цвят | Жълт |
| Размер по стандарт | Пълноразмерна |
| Вид суичове | Cherry MX Clear |
| Суичове | CLEAR |
| Размери | 450 x 140 x 40 mm |
| Тегло | 1123 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
