Кутии
Геймърска механична клавиатура Keychron K3 Pro White QMK/VIA Gateron Low Profile Brown Switch, RGB Backlight
97.00 €
/ 189.72 лв.
Спечели 97 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 44346
| Производител | Keychron |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | Безжична С кабел USB |
| Интерфейс | 2.4 GHz Wireless USB |
| LED подсветка | RGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Не |
| Структура на бутоните | Ниско профилни |
| Капачки на бутоните | ABS |
| Съвместимост | PC Mac OS iOS Android |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Бял |
| Размер по стандарт | 75% |
| Вид суичове | Gateron Low Profile Brown |
| Суичове | BROWN |
| Размери | 316.6 x 126.91 x 12.46 mm |
| Тегло | 1070 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
