Кутии
Геймърска механична клавиатура Keychron K5 Pro White QMK/VIA Full-Size Low-Profile Gateron Blue Switches RGB Backlight
106.00 €
/ 207.32 лв.
Спечели 106 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 44630
| Производител | Keychron |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | Безжична С кабел USB |
| Интерфейс | 2.4 GHz Wireless USB |
| LED подсветка | RGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Не |
| Структура на бутоните | Ниско профилни |
| Капачки на бутоните | ABS |
| Съвместимост | PC Mac OS |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Други | Пълен размер |
| Цвят | Бял |
| Размер по стандарт | Пълноразмерна |
| Вид суичове | Gateron Low Profile Blue |
| Суичове | BLUE |
| Размери | 435 x 120 x 17~22 mm |
| Тегло | 0.673 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
