Кутии
Геймърска Механична клавиатура Keychron K7 Pro QMK/VIA 65% Hot-Swappable Low Profile Gateron Red Switch RGB Backlight
121.00 €
/ 236.66 лв.
Спечели 121 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 46161
| Производител | Keychron |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | Безжична С кабел USB |
| Интерфейс | 2.4 GHz Wireless USB |
| LED подсветка | RGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Не |
| Структура на бутоните | Ниско профилни |
| Капачки на бутоните | ABS |
| Съвместимост | PC Mac OS iOS Android |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Включен пад | Не |
| Други | 65% |
| Цвят | Черен |
| Размер по стандарт | 65% |
| Вид суичове | Gateron Low Profile Red |
| Суичове | RED |
| Размери | 317mm x 107mm x 37mm |
| Тегло | 0.530 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
