Кутии
Геймърска механична клавиатура Keychron K8 Pro White QMK/VIA TKL Keychron K Pro Red Switch RGB Backlight Plastic Frame
106.00 €
/ 207.32 лв.
Спечели 106 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 44611
| Производител | Keychron |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | Безжична С кабел USB |
| Интерфейс | USB 2.4 GHz Wireless |
| LED подсветка | RGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Не |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | ABS |
| Съвместимост | Mac OS PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Други | Hot Swappable |
| Цвят | Бял |
| Размер по стандарт | TKL |
| Вид суичове | Keychron K Pro Red |
| Суичове | RED |
| Размери | 359mm x 127mm x 42mm |
| Тегло | 0.887 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
