Кутии
Геймърска механична клавиатура Logitech G Pro X TKL Lightspeed Tactile Switch, Magenta
208.00 €
/ 406.81 лв.
Спечели 208 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 44490
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | Безжична С кабел USB |
| Интерфейс | 2.4 GHz Wireless USB |
| LED подсветка | RGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Да ( FN бутоните, чрез Logitech Gaming Software ) |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Розов |
| Размер по стандарт | TKL |
| Вид суичове | GL Tactile |
| Суичове | LOGITECH |
| Тегло | 0.990 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
