Кутии
Геймърска механична клавиатура LORGAR Azar 514 - LRG-GK514W-US
82.00 €
/ 160.38 лв.
Спечели 82 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 47609
Купи на изплащане
| Производител | LORGAR |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Интерфейс | USB |
| LED подсветка | Да |
| Мултимедийни функции | Да |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | ABS |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Бял |
| Дължина на кабела | 3.4m |
| Размер по стандарт | Пълноразмерна |
| Вид суичове | Dareu Dream Linear |
| Суичове | ДРУГИ |
| Размери | 450x136mm |
| Тегло | 1.17kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
