Кутии
Геймърски безжични слушалки CORSAIR HS80 MAX - CA-9011295-EU
209.00 €
/ 408.77 лв.
Спечели 209 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 44770
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CA-9011295-EU |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | Безжична |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 119 dB |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Обхват на работа(m) | 15 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | USB рисийвър - (Wireless) |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Микрофон чувствителност | -38 dB |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 10kHz |
| Цвят | Сив |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
