Кутии
Геймърски безжични слушалки Logitech G535 Lightspeed Wireless Black - 981-000972
114.00 €
/ 222.96 лв.
Спечели 114 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 31076
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 981-000972 |
| Приложение | Гейминг Конзоли |
| Съвместимост | PC Nintendo Switch PS4 Xbox One MAC PS5 Xbox Series X/S |
| Технология | Безжична С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Не |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 87.5 dB SPL/mW |
| Обхват на работа(m) | 12 |
| Батерия | Battery Life (rechargeable): 33 hrs |
| Тегло | 0.236 g. |
| Диаметър високоговорител (mm) | 40 |
| Интерфейс | 3.5 mm жак USB рисийвър - (Wireless) |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 36 Ohms |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 10kHz |
| Импеданс | 36 Ohms |
| Свързване | Безжично |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
