Кутии
Геймърски безжични слушалки Marvo Pulz 70W - Bluetooth, 2.4G - MARVO-HG9086W
35.00 €
/ 68.45 лв.
Спечели 35 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46592
Купи на изплащане
| Производител | Marvo |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | Безжична С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 105 dB |
| Дължина кабел (m) | 1.5 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 40 |
| Интерфейс | 3.5 mm жак USB USB рисийвър - (Wireless) Bluetooth |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Микрофон чувствителност | -42 dB |
| Подсветка | Да |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!