Кутии
Геймърски слушалки ALIENWARE AW520H - 545-BBFJ-14
104.00 €
/ 203.41 лв.
Спечели 104 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 46825
| Производител | ALIENWARE |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 40000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 117 dB |
| Диаметър високоговорител (mm) | 40 |
| Интерфейс | 3.5 mm жак USB |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Микрофон чувствителност | -40 dB |
| Подсветка | Да |
| Цвят | Бял |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
