Кутии
Геймърски слушалки ASUS TUF Gaming H3 Gun Metal 7.1 Virtual surround sound
41.65 €
/ 81.46 лв.
Спечели 41 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 19465
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90YH028G-B1UA00 |
| Приложение | Гейминг Конзоли |
| Съвместимост | PC Nintendo Switch PS4 Xbox One MAC PS5 Xbox Series X/S |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да |
| Дължина кабел (m) | 1.3m + 1.3m audio/mic splitter |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | 3.5 mm жак |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Микрофон чувствителност | -40 dB |
| Честотна лента (микрофон) | 50Hz - 10kHz |
| Свързване | USB |
| Цвят | Черен/Сив |
| Осветление RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!