Кутии
Геймърски слушалки Bloody MC750, RGB, Микрофон, Черни
36.00 €
/ 70.41 лв.
Спечели 36 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 36503
Купи на изплащане
| Производител | Bloody |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 105+/-3 dB |
| Дължина кабел (m) | 2.3 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | USB |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Микрофон чувствителност | -42 dB |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 10kHz |
| Цвят | Черен |
| Осветление RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!