Кутии
Геймърски слушалки Canyon Interceptor GH-8A Gaming USB 3.5mm - CND-SGHS8A
21.00 €
/ 41.07 лв.
Спечели 21 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 32119
Купи на изплащане
| Производител | CANYON |
| Продуктов код | CND-SGHS8A |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Не |
| Дължина кабел (m) | 2 |
| Интерфейс | 3.5 mm жак USB |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Свързване | Кабел |
| Цвят | Черен;Оранжев |
| Осветление RGB | RGB |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!