Кутии
Геймърски слушалки CANYON Shadder GH-6 White RGB gaming headset with Microphone
20.00 €
/ 39.12 лв.
Спечели 20 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 41130
Купи на изплащане
| Производител | CANYON |
| Продуктов код | CND-SGHS6W |
| Приложение | Гейминг Мобилни устройства |
| Съвместимост | PC Mobile |
| Технология | Аудио жак 3.5мм |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 100 |
| Дължина кабел (m) | 2 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | 3.5 mm жак USB |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Тип | Слушалки с микрофон |
| Микрофон чувствителност | Бинаурални слушалки |
| Импеданс | 32 ohm |
| Подсветка | RGB |
| Свързване | Кабел |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!