Кутии
Геймърски слушалки Corsair HS55 WIRELESS Gaming Headset White (EU) - CA-9011281-EU
132.00 €
/ 258.17 лв.
Спечели 132 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 39569
Купи на изплащане
Low-latency 2.4GHz wireless or Bluetooth® connection
Lightweight construction for hours of comfort
Plush leatherette adjustable memory foam ear pads
Dolby® Audio 7.1 surround sound on PC and Mac
High-quality custom-tuned 50mm neodymium audio drivers
Omni-directional microphone with flip-to-mute function
Easy-access on-ear volume and mute controls
Powerful CORSAIR iCUE software
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CA-9011281-EU |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | Безжична |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да Dolby Audio 7.1 surround sound on PC and Mac |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 114 dB |
| Обхват на работа(m) | 15 |
| Батерия | lithium-ion polymer, rechargeable, Battery Life: Up to 24 hours |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 neodymium |
| Интерфейс | Wireless Bluetooth Bluetooth 5.2 |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Тип | Слушалки с микрофон |
| Микрофон чувствителност | -41 dB (± 2 dB) |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 10kHz |
| Импеданс | 32 ohm |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
