Кутии
Геймърски слушалки Corsair HS65 SURROUND Wired Gaming Headset White (EU) - CA-9011271-EU
99.00 €
/ 193.63 лв.
Спечели 99 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 31765
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CA-9011271-EU |
| Приложение | Гейминг Конзоли Мобилни устройства |
| Съвместимост | PC PS4 MAC PS5 |
| Технология | Аудио жак 3.5мм |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 114 dB |
| Дължина кабел (m) | 1.8 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | 3.5 mm жак |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Тип | Слушалки с микрофон |
| Микрофон чувствителност | -41 dB |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 10kHz |
| Импеданс | 32 ohm |
| Свързване | Кабел |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
