Кутии
Геймърски слушалки Corsair HS80 RGB USB Wired Gaming Headset Carbon (EU) - CA-9011237-EU
121.00 €
/ 236.66 лв.
Спечели 121 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 31766
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CA-9011237-EU |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz-40kHz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 116 dB |
| Дължина кабел (m) | 1.8 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | USB |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Тип | Слушалки с микрофон |
| Микрофон чувствителност | -40 ± 3dB |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 10kHz |
| Импеданс | 32 ohm |
| Свързване | USB |
| Цвят | Черен |
| Осветление RGB | RGB |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
