Кутии
Геймърски слушалки Corsair HS80 RGB WIRELESS Premium Gaming Headset Spatial Audio Carbon (EU) - CA-9011235-EU
165.00 €
/ 322.71 лв.
Спечели 165 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 31770
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CA-9011235-EU |
| Приложение | Гейминг Конзоли |
| Съвместимост | PC PS4 PS5 |
| Технология | Безжична |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz-40kHz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 116 dB |
| Обхват на работа(m) | 15 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | Wireless |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Тип | Слушалки с микрофон |
| Микрофон чувствителност | -40 ± 3dB |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 10kHz |
| Импеданс | 32 ohm |
| Свързване | Безжично |
| Цвят | Черен |
| Осветление RGB | RGB |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
