Кутии
Геймърски слушалки Hama uRage SoundZ 100 V2
22.00 €
/ 43.03 лв.
Спечели 22 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45840
Купи на изплащане
| Производител | HAMA |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 108 |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Дължина кабел (m) | 2.2 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 40 |
| Интерфейс | 3.5 mm жак |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Микрофон чувствителност | -42 dB |
| Честотна лента (микрофон) | 50Hz - 10kHz |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!