Кутии
Геймърски слушалки Lenovo Legion H600 Wireless Gaming
70.00 €
/ 136.91 лв.
Спечели 70 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 30566
Купи на изплащане
| Производител | Lenovo |
| Продуктов код | GXD1A03963 |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | Безжична |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Не |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 105+/-3 dB |
| Обхват на работа(m) | 10 |
| Батерия | 1200 mAh |
| Тегло | 320 g |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | USB рисийвър - (Wireless) |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Тип | Слушалки с микрофон |
| Свързване | Безжично |
| Цвят | Черен |
| Осветление RGB | Не |
| Гаранция | 12 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
