Кутии
Геймърски слушалки Logitech Astro A10 Gen 2 Ozone Grey Headset - 939-002071
65.00 €
/ 127.13 лв.
Спечели 65 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 30513
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 939-002071 |
| Приложение | Гейминг Конзоли |
| Съвместимост | PC Nintendo Switch PS4 Xbox One PS5 |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Не |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 104 dB +/- 3 dB |
| Дължина кабел (m) | 2 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 40 |
| Интерфейс | 3.5 mm жак |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Тип | Слушалки с микрофон |
| Импеданс | 32 ohm |
| Свързване | Кабел |
| Цвят | Сив |
| Осветление RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
