Кутии
Геймърски слушалки Logitech G432, Микрофон, Черни
58.00 €
/ 113.44 лв.
Спечели 58 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 11295
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC Nintendo Switch PS4 Xbox One PS5 Xbox Series X/S |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| Дължина кабел (m) | 2 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | 3.5 mm жак USB |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 39 |
| Цвят | Черен |
| Други | Чувствителност: 107 dB |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
