Кутии
Геймърски слушалки Razer Barracuda Quartz - RZ04-03790300-R3M1
184.00 €
/ 359.87 лв.
Спечели 184 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 42752
Купи на изплащане
| Производител | RAZER |
| Продуктов код | RZ04-03790300-R3M1 |
| Приложение | Гейминг Конзоли Мобилни устройства |
| Съвместимост | PC PS5 |
| Технология | Безжична С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 96 |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Обхват на работа(m) | 10 |
| Батерия | Up to 40 hours |
| Тегло | 300 g |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 Razer TriForce Titanium |
| Интерфейс | USB Bluetooth |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Тип | Слушалки с микрофон |
| Микрофон чувствителност | -38 dB |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 10kHz |
| Цвят | Розов |
| Други | THX Spatial Audio, Dual Integrated ECM Beamforming Noise-Cancelling, Passive Noise Isolation |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
