Кутии
Геймърски слушалки Razer Barracuda X Mercury White Wireless Gaming Headset - RZ04-04430200-R3M1
116.00 €
/ 226.88 лв.
Спечели 116 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 32273
Купи на изплащане
| Производител | RAZER |
| Продуктов код | RZ04-04430200-R3M1 |
| Приложение | Гейминг Конзоли Мобилни устройства |
| Съвместимост | PC PS4 Mobile PS5 |
| Технология | Безжична |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да (Only available on Windows 10 64-bit) |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 96 |
| Обхват на работа(m) | 15 |
| Батерия | Up to 50 hours |
| Диаметър високоговорител (mm) | Razer TriForce Drivers |
| Интерфейс | 3.5 mm жак USB USB рисийвър - (Wireless) Bluetooth |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Тип | Слушалки с микрофон |
| Микрофон чувствителност | -42 dB |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 10kHz |
| Импеданс | 32 ohm |
| Свързване | Безжично |
| Цвят | Бял |
| Други | Ultra-soft FlowKnit memory foam, Passive noise cancellation |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
