Кутии
Геймърски слушалки RAZER BLACKSHARK V2 HYPERSPEED - RZ04-04960100-R3M1
145.00 €
/ 283.60 лв.
Спечели 145 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 42768
Купи на изплащане
| Производител | RAZER |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | Безжична С кабел |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 12Hz-28kHz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 100 |
| Дължина кабел (m) | 1.8 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | USB USB рисийвър - (Wireless) Bluetooth |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Микрофон чувствителност | -42 dB |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 10kHz |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
