Кутии
Геймърски слушалки RAZER BlackShark V2 X - Quartz - RZ04-03240800-R3M1
77.00 €
/ 150.60 лв.
Спечели 77 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 42767
Купи на изплащане
| Производител | RAZER |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 12Hz-28kHz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 100 |
| Насоченост | Еднопосочен |
| Дължина кабел (m) | 1.3 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | 3.5 mm жак |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Микрофон чувствителност | -42 dB |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 10kHz |
| Цвят | Розов |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
