Кутии
Радиатор Alphacool NexXxoS ST30 Full Copper 240mm Radiator V.2, White Special Edition
82.00 €
/ 160.38 лв.
Спечели 82 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 41032
Купи на изплащане
| Производител | Alphacool |
| Продуктов код | 1021517 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Материал | Алуминий |
| Резба | G1/4" |
| Размери (mm) | 271,5 x 124 x 30mm |
| Дебелина (mm) | 30 mm |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
