Кутии
Радиатор Alphacool NexXxoS ST30 Full Copper 280mm Radiator V.2, White Special Edition
96.00 €
/ 187.76 лв.
Спечели 96 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 41236
Купи на изплащане
| Производител | Alphacool |
| Продуктов код | AC-1020232 |
| Радиатор (мм) | 280 |
| Материал | Мед |
| Резба | G1/4" |
| Размери (mm) | 316 x 144 x 30 mm |
| Дебелина (mm) | 30 mm |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер вентилатор | 140 mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
