Кутии
Слушалки Logitech G333 Purple in-ear 3.5 mm - 981-000936
55.00 €
/ 107.57 лв.
Спечели 55 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 25024
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 981-000936 |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Стандарт |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Не |
| 7.1 виртуален съраунд | Не |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 101.6 dB |
| Интерфейс | 3.5 mm жак |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 24 |
| Тип | Слушалки |
| Цвят | Лилав |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
