Кутии
Термо паста Arctic MX-7 Thermal Compound 8gr - ACTCP00091A
8.00 €
/ 15.65 лв.
Спечели 8 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 62492
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Вид | Термо паста |
| Продуктов код | ACTCP00091A |
| Количество/Тегло | 8g |
| Плътност | 2.9 g/cm3 |
| Лимитна температура | -50° ~ 250° |
| Вискозитет | 35.000 - 38.000 poise |
| Други | Long Durability Even Distribution No Pump-Out Effect Easy Cross Application Perfect Layer Spread Safe & Universally Applicable |
| Цвят | Сив |
| Гаранция | 0 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!