Кутии
Термопроводящ пад Thermal Grizzly Minus Pad High Compression, 120 х 100 х 1.0 mm - 2 бр.
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Купи на изплащане
MINUS PAD High Compression
Термопадовете от серията TG Minus Pad High Compression се отличават с изключително висока компресируемост. Това ги прави особено универсални при практическа употреба, тъй като един единствен пад може едновременно да компенсира различни разлики във височината. Това е особено полезно при модифициране на графични карти с воден охладител за GPU или при подмяна на термопадовете на стандартен GPU охладител.
Един TG Minus Pad High Compression (HC Pad) може да се използва върху различни компоненти — като VRAM, регулатори на напрежение и други контактни повърхности — в рамките на една и съща конфигурация.
High Compression термопадовете са идеални в ситуации, при които точната необходима дебелина на термопадовете не е известна. В такива случаи дебелината на съществуващите падове се измерва и се заменя с малко по-дебели High Compression варианти.
Особено важно е, че тези падове не само запазват своята топлопроводимост при силна компресия, но дори могат да увеличат топлопроводимостта си при по-високо контактно налягане.
| Производител | Thermal Grizzly |
| Вид | Термо пад |
| Продуктов код | TG-ZUWA-360 |
| Количество/Тегло | 2 бр. |
| Топлопроводимост | - |
| Размери (mm) | 120 x 100 x 1.0 mm |
| Тип | Термопад |
| Термопад размер | 120 x 100 x 1.0 mm |
| Термопад дебелина | 1.0 mm |
| Гаранция | 0 месеца |