Кутии
Диск SSD KINGSPEC P4-480, 480GB 2.5" SATA3 6Gb/s
70.00 €
/ 136.91 лв.
Спечели 70 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67058
Купи на изплащане
| Производител | KingSpec |
| Капацитет | 480GB |
| Скорост при четене | до 560MB/s |
| Скорост при запис | до 520MB/s |
| Тип памет | V-NAND |
| Скорост на трансфер SATA | 6Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| Други | 3D NAND Flash Memory SMART технология за наблюдение на състоянието на диска Функция NCQ Поддържа TRIM Active Garbage Collection |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 100.4 x 70 x 7 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
