Кутии
Диск SSD Transcend 512GB, 2.5" SSD 230S, SATA3, 3D TLC, Aluminum case - TS512GSSD230S
181.05 €
/ 354.10 лв.
Спечели 181 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64660
| Производител | TRANSCEND |
| Продуктов код | TS512GSSD230S |
| Капацитет | 512GB |
| Скорост при четене | до 560MB/s |
| Скорост при запис | до 520MB/s |
| Тип памет | 3D TLC |
| Скорост на трансфер SATA | 6Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| RGB подсветка | Не |
| Tип | SSD диск |
| Цвят | Сребрист |
| Размери (mm) | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
