Кутии
Диск SSD Patriot Burst Elite 240GB SATA3 2.5"- PBE240GS25SSDR
56.10 €
/ 109.72 лв.
Спечели 56 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64522
Купи на изплащане
| Производител | Patriot |
| Продуктов код | PBE240GS25SSDR |
| Капацитет | 240GB |
| Скорост при четене | до 450MB/s |
| Скорост при запис | до 320MB/s |
| Тип памет | V-NAND |
| Скорост на трансфер SATA | 6Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| RGB подсветка | Не |
| Tип | SSD диск |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 100.0 x 69.9 x 7.0 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
