Кутии
Памет ADATA PREMIER 16GB DDR4 3200MHz CL22 - AD4U320016G22-SGN
175.00 €
/ 342.27 лв.
Спечели 175 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66668
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Продуктов код | AD4U320016G22-SGN |
| Тип RAM | DDR4 |
| Капацитет | 16GB |
| Честота на паметта (MHz) | 3200 |
| Модули | 1 x 16GB |
| Радиатор | Не |
| Латентност (CL) | CL22 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.2 V |
| Гаранция | 96 месеца |
| Цвят | Зелен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
