Кутии
Памет Corsair Vendeance RGB PRO 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 XMP - CMW16GX4M2E3200C16
184.00 €
/ 359.87 лв.
Спечели 184 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 68055
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CMW16GX4M2E3200C16 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR4 |
| Капацитет | 16GB |
| Честота на паметта (MHz) | 3200 |
| Модули | 2 x 8GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL16 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 999 месеца |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
