Кутии
Памет Corsair Vengeance 32GB (2x16GB) DDR5 6400MHz CL36 XMP - CMK32GX5M2B6400Z32
652.00 €
/ 1275.20 лв.
Спечели 652 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 68057
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CMK32GX5M2B6400Z32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6400 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL32 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.1 V |
| Гаранция | 999 месеца |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
