Кутии
Термо пад Arctic Thermal pad TP-3 100x100mm, 0.5mm - ACTPD00052A
5.00 €
/ 9.78 лв.
Спечели 5 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 35598
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Вид | Термо пад |
| Продуктов код | ACTPD00052A |
| Термична устойчивост | -40° ~ 150° |
| Плътност | 3.4 g/cm3 |
| Лимитна температура | -40° ~ 150° |
| Тип | Термопад |
| Цвят | Син |
| Термопад размер | 100 x 100 mm |
| Термопад дебелина | 0.5 mm |
| Твърдост | 55 Shore OO |
| Гаранция | 0 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!