Кутии
Термо пад ARCTIC TP-2, 290 x 290 x 1 mm - ACTPD00018A
35.00 €
/ 68.45 лв.
Спечели 35 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45072
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Вид | Термо пад |
| Продуктов код | ACTPD00018A |
| Количество/Тегло | - |
| Топлопроводимост | 6.0 W/mK |
| Тип | Термопад |
| Цвят | Син |
| Термопад размер | 290 x 290 x 1 mm |
| Термопад дебелина | 1.0 mm |
| Твърдост | 80 Shore OO |
| Гаранция | 0 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!