Кутии
Термо пад OEM Thermal Pad TC550 - 15 x 15 x 1.5mm
1.00 €
/ 1.96 лв.
Спечели 1 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17529
Купи на изплащане
| Производител | ОЕМ |
| Вид | Термо пад |
| Плътност | 2.7 g/cm3 |
| Лимитна температура | -40° ~ 150° |
| Топлопроводимост | 5.5 W/mK |
| Тип | Термопад |
| Цвят | Син |
| Термопад размер | 15 x 15 mm |
| Термопад дебелина | 1.5 mm |
| Твърдост | Shore C 25 |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!