Кутии
Термо пад Thermal Grizzly Carbonaut 38 х 38 х 0.2 mm
15.00 €
/ 29.34 лв.
Спечели 15 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12135
Купи на изплащане
| Производител | Thermal Grizzly |
| Вид | Термо пад |
| Продуктов код | TG-CA-38-38-02-R |
| Количество/Тегло | 6g |
| Лимитна температура | -250 ° C / +150 ° C |
| Топлопроводимост | 62.5 W/mk |
| Размери (mm) | 38 x 38 x 0.2 |
| Термопад размер | 38 x 38 x 0.2 mm |
| Термопад дебелина | 0.2 mm |
| Гаранция | 0 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!