Кутии
Термо пад Thermal Grizzly Minus Pad 8 120 х 20 х 1.5 mm
5.00 €
/ 9.78 лв.
Спечели 5 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 10570
Купи на изплащане
| Производител | Thermal Grizzly |
| Вид | Термо пад |
| Продуктов код | TG-MP8-120-20-15-1R |
| Количество/Тегло | 1бр |
| Лимитна температура | -100° C / +250° C |
| Топлопроводимост | 8 W/mk |
| Размери (mm) | 120 х 20 х 1.5 |
| Термопад размер | 120 x 20 mm |
| Термопад дебелина | 1.5 mm |
| Гаранция | 0 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!