Кутии
Термо паста AeroCool Fuzion Thermal compound 1g - ACTG-NA61210.01
6.00 €
/ 11.73 лв.
Спечели 6 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 34195
Купи на изплащане
| Производител | AeroCool |
| Вид | Термо паста |
| Продуктов код | ACTG-NA61210.01 |
| Количество/Тегло | 1g |
| Плътност | 2.6 g/cm3 |
| Лимитна температура | -30° ~ 130° |
| Топлопроводимост | 13.5 W/mK |
| Вискозитет | 1200 poise |
| Тип | Термо-паста |
| Цвят | Сив |
| Гаранция | 0 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!