Кутии
Термо паста Arctic MX-6 Thermal Compound 4gr with 6pcs MX Cleaner - ACTCP00084A
НАЙ-ПРОДАВАН
8.00 €
/ 15.65 лв.
Спечели 8 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 34072
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Вид | Термо паста |
| Продуктов код | ACTCP00084A |
| Количество/Тегло | 4g |
| Плътност | 2.6 g/cm3 |
| Лимитна температура | -50° ~ 150° |
| Вискозитет | 45000 poise |
| Други | Срок на годност : 8 години |
| Тип | Термо-паста |
| Цвят | Сив |
| Гаранция | 0 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!