Кутии
Термо паста Polartherm X10-005 - 5g
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Купи на изплащане
Polartherm представя X-10, нова термична паста, проектирана с отлично съотношение цена-производителност. С по-висок вискозитет в сравнение с X-8, X-10 е лесен за нанасяне, въпреки че се препоръчва използването на включените инструменти за нанасяне. Този повишен вискозитет има предимството да прави термопастата по-малко засегната от ефекта на изпомпване. Топлопроводимостта на X-10 надминава тази на X-8, което го прави подходящ за процесори с TDP над 70W. Това обхваща сериите процесори Core i7/i9 и Core Ultra 7/9 на Intel, както и сериите Ryzen 7 и 9 на AMD.
| Производител | Polartherm |
| Вид | Термо паста |
| Продуктов код | PT-X10-005 |
| Количество/Тегло | 5g |
| Плътност | 2.6 g/cm3 |
| Лимитна температура | -50° ~ 150° |
| Други | Вискозитет: 2.6 g/cm³ |
| Тип | Термо-паста |
| Гаранция | 0 месеца |