Кутии
Термо паста Polartherm X10-040 - 40g
25.00 €
/ 48.90 лв.
Спечели 25 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 51613
Купи на изплащане
Polartherm представя X-10, нова термична паста, проектирана с отлично съотношение цена-производителност. С по-висок вискозитет в сравнение с X-8, X-10 е лесен за нанасяне, въпреки че се препоръчва използването на включените инструменти за нанасяне. Този повишен вискозитет има предимството да прави термопастата по-малко засегната от ефекта на изпомпване. Топлопроводимостта на X-10 надминава тази на X-8, което го прави подходящ за процесори с TDP над 70W. Това обхваща сериите процесори Core i7/i9 и Core Ultra 7/9 на Intel, както и сериите Ryzen 7 и 9 на AMD.
| Производител | Polartherm |
| Вид | Термо паста |
| Продуктов код | PT-X10-040 |
| Количество/Тегло | 40 g |
| Плътност | 2.6 g/cm3 |
| Лимитна температура | -50° ~ 150° |
| Други | Вискозитет: 2.6 g/cm³ |
| Тип | Термо-паста |
| Гаранция | 0 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!