Кутии
Термо паста Polartherm X8-002 - 2g
4.00 €
/ 7.82 лв.
Спечели 4 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 51614
Купи на изплащане
Polartherm представя X-8, нова термична паста, проектирана с изключително съотношение цена-производителност, специално създадена за масовите потребители на компютри. Като термична паста с нисък вискозитет, X-8 е много лесна за нанасяне, тъй като се разпространява в топлинния разпределител на процесора само чрез контактното налягане на охладителя на процесора. Въпреки че инструментите за нанасяне не са необходими, те са включени в пастата. Топлинната проводимост на X-8 е добра, което го прави подходящ за геймърски компютри с процесори, които имат мощност на топлинно разсейване (TDP) до 70W. Това обхваща процесорите Core i3/i5 и Core Ultra 3/5 на Intel, както и сериите Ryzen 3 и 5 на AMD.
| Производител | Polartherm |
| Вид | Термо паста |
| Продуктов код | PT-X8-002 |
| Количество/Тегло | 2g |
| Плътност | 2.6 g/cm3 |
| Лимитна температура | -50° ~ 150° |
| Други | Вискозитет: 2.6 g/cm³ |
| Тип | Термо-паста |
| Гаранция | 0 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!